07 грудня 2020 року, вже традиційно, відзначатиметься Всесвітній день української хустки. Автор ідеї та засновниця флешмобу Людмила Станіславенко, за підтримки управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації запрошує долучитись до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки. Головною метою даного цьогорічного проекту є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок.

Для участі у флешмобі необхідно презентувати свої світлини та відео у хустках, вказавши хештег #УкраїнськаХустка та #ДУХ у дописах на власних сторінках з 13 листопада по 07 грудня 2020 року.

Для висвітлення Ваших публікацій на фейсбук-сторінці «Культура Вінниччини» необхідно надіслати фото- або відеоматеріали на електронну адресу Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації - inform@vincult.gov.ua до 20 листопада 2020 року.

Найкращі світлини та відео потраплять у сюжет фінального відеоролику.