9 листопада відбулося перше засідання ініціативної групи щодо створення Молодіжної ради при Гніванській міській раді.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді (віком 14-35 років) для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Молодіжна рада дає можливість почути молодих людей та реалізувати їхні ідеї з розвитку своєї громади.

Згідно Розпорядження міського голови до складу ініціативної групи увійшли: активісти громади, члени громадської організації та представники міської ради, які розпочали розробку анкети кандидата у члени молодіжної ради. Анкета буде оприлюднена згодом у соціальних мережах та доступна у паперовому вигляді. Також обговорено умови та критерії відбору учасників до складу ради.

У планах міської ради - залучити до Молодіжної ради молодь з усіх населених пунктів нашої громади. Відповідно до типового положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи, кількість членів ради не може становити більше як 35 осіб.

Набір учасників до Молодіжної ради розпочнеться вже найближчим часом!

ді