25 листопада 2020 року відбулося 1 пленарне засідання 1 сесії 8 скликання, на яке зібралися усі новообрані депутати Гніванської міської ради. Згідно із законодавством першу сесію скликала територіальна виборча комісія. Відтак, голова Гніванської міської територіальної виборчої комісії Мар’яна Ковщук проінформувала депутатів про результати виборів, за якими міським головою став Володимир Кулешов (вже вчетверте), набравши майже 53% голосів виборців. В ході засідання міський голова склав присягу посадової особи місцевого самоврядування, депутати отримали посвідчення, обрали лічильну комісію, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету та старост сіл.

Отже, на посаду секретаря міської ради було обрано Висідалка Андрія Тимофійовича.

Заступниками міського голови стали: Яковець Олена Миколаївна, Мазур Віталій Петрович та Гавришко Віктор Михайлович.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету – Поштар Оксана Віталіївна.

Старостами було призначено:

- Покиньчереду Світлану Федорівну - Демидівський старостинський округ;

- Слободяна Валерія Миколайовича - Селищенський старостинський округ;

- Бродовську Валентину Василівну - Ворошилівський старостинський округ;

- Деркач Галину Василівну - Потоківський старостинський округ.

Також було затверджено перелік депутатських комісій, чисельність та персональний склад виконавчого комітету, закріплено депутатів за вулицями Гніванської міської територіальної громади, надано їм повноваження щодо складання актів обстеження, почато реорганізацію Селищенської селищної ради, Потоківської та Ворошилівської сільських рад.

Більш детальну інформацію про усі рішення сесій Ви можете переглянути на офіційному сайті Гніванської міської ради за посиланням https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/?type=1736&conv=0&sess=0&number=&from_date=&title=&filter=y.