Дата: 30.11.2020 15:55

27 листопада 2020 року у Гніванській міській раді відбулася зустріч представників Вінницька територіальна організація ВФСТ " Колос", міської ради та спортивної громадськості Гніванської територіальної громади щодо реалізації проекту "Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки для України".

Під час зустрічі обговорили найкращі практики країн Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина) щодо розробки та реалізації Програм розвитку масового спорту, фізичного оздоровлення та пропаганди здорового способу життя на території нашої громади.