1 грудня в залі засідань відбулося 2 пленарне засідання 1 сесії Гніванської міської ради, на якій депутатами було розглянуто та затверджено ряд фінансових, земельних, юридичних та ін. важливих питань. Серед них основними були:

- «Про затвердження Положення про старосту»;

- «Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств»;

- «Про внесення змін до розпису бюджету Гніванської міської об’єднаної територіальної громади та виділення коштів»;

- «Про надання дозволу громадянам міста на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно в приватну власність»;

- «Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та надання їх безоплатно в приватну власність учасникам АТО»;

- «Про продовження договорів оренди земельних часток паїв, що входить до складу спадщини, у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, відмови від її прийняття після спливу шести місяців з дня відкриття спадщини» та ін.

Більш детальну інформацію про всі проєкти рішень сесій та виконкому ви можете дізнатись на офіційному сайті міської ради у розділі "Офіційні документи" за посиланням https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/.