Відбулося чергове засідання виконкому

Дата: 10.12.2020 10:53

9 грудня в приміщенні Гніванської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 4 важливих питання:

- Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Гніванської міської територіальної громади на 2021 рік»;

- Про внесення змін до розпису та кошторисів місцевого бюджету Гніванської міської ОТГ та виділення коштів;

- Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про Програму соціально – економічного розвитку Гніванської міської територіальної  громади  на  2021 рік»;

- Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які надаються КП «Гніваньводопостач» на території Гніванської міської ради.

Більш детальну інформацію про всі проєкти рішень виконкому ви можете дізнатись на офіційному сайті Гніванської ОТГ у розділі "Офіційні документи" за посиланням https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/?type=1738&conv=0&sess=0&number=&from_date=&title=&filter=y .