Гніванська міська територіальна громада
Вінницький р-н, Вінницька обл.
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Якщо потрібно підсипати чи прогрейдерувати вулицю

Дата: 11.12.2020 11:11
Кількість переглядів: 562

Вкажіть назву вулиці, яку потрібно прогрейдерувати чи підсипати

 


Коментарі:

Шаравська Лілія
2021-04-09 21:18:32

Прогрейдеруйте будь ласка вулицю Комарова. Дуже в жахливому стані. Люди ходят до церкви

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за звернення! Вашу заявку внесено до плану робіт!

2021-04-15 09:32:37
Олександр Олегович
2021-03-30 09:19:09

Доброго дня. До вас звертаються мешканці масиву СЗБ. Прохання встановити знак ,,Обережно діти,, на вулиці Промислова від ліцею до контори СЗБ.Зверніть будб-ласка увагу на цей відрізок дороги, так як в літній час тут катаються діти без догляду батьків!!!!!!!!!

Юрій Борісов
2021-03-22 20:47:33

Потрібно здійснити грейдерування та підсипання вулиці Березневої в селі Могилівка

Відповідь адміністратора:

Доброго дня! Вашу заявку розглянуто та внесено вулицю у план робіт. Дякуємо за звернення!

2021-03-23 09:42:42
Поступайло Наталія Ростіславівна
2021-03-22 16:17:43

с. Селище Потрібно підсипати та погрейдерувати вулицю Прибузьку. Дякую.

Відповідь адміністратора:

Доброго дня! Вашу заявку розглянуто та внесено вулицю у план робіт. Дякуємо за звернення!

2021-03-23 09:42:49
Ліщун Анжела
2021-03-09 09:23:29

Доброго дня. Я залишила звернення 12.12.2020, про що було поввдомлено, що взято до розгляду, то який термін має тривати розгляд, якщо вже пройшло 3 місяці і ніякої реакції? Вулиця Щаслива, та і прилеглі які ведуть до неї просто в жахливому стані, машина не їде, а вигойдується по см. Ми б не проти покриття асфальтованого, але хочаб прогорнули.

Відповідь адміністратора:

Ваша заявка, як і інші, є в плані робіт. Щороку роботи з грейдерування проводяться навесні з настанням сприятливих погодніх умов. На сьогодні вже оголошено тендер на визначення підрядника з виконання робіт, аукціон має відбутися 20.03.2021. Після чого одразу розпочнуться роботи з грейдерування.

2021-03-09 11:03:53
Поступайло Наталія Ростіславівна
2021-03-04 14:37:20

с. Селище Потрібно підсипати та погрейдерувати вулиці: Травнева, Зарічна, Замкова(за парком) частина вулиці Дмитрівської(дорога до садочка) бажано заасфальтувати

Відповідь адміністратора:

Доброго дня! Заявку включено до плану робіт. Дякуємо!

2021-03-04 15:21:17
Анонім
2021-03-02 15:40:36

вул.Веселкова

Відповідь адміністратора:

Доброго дня! Напишіть, будь ласка, Ваше прізвище, ім'я, по батькові, номер тел. Від анонімів заявки не приймаємо.

2021-03-03 09:29:27
Онищенко Каріна
2021-03-02 11:49:08

Прохання підсипати вулицю Гагаріна. По вулиці не можливо пройти - ями, калюжі. Жителі вулиці будуть вдячні

Відповідь адміністратора:

Вашу заявку внесено в план робіт. Дякуємо!

2021-03-02 14:26:48
Бойко Олена Андріївна
2021-01-26 09:57:24

Прошу підсипати вулицю Комарова.Вулиця в жахливому стані,яма на ямі.

Білоконь Зінаїда Михайлівна
2021-01-24 22:07:22

Потрібно підсипати і прогрейдерувати вулиці Осіпенко та Партизанську в селі Могилівка.

Світлана Зінакова
2021-01-12 21:31:11

У критичному стані перебуває вул. Джерельна с. Селище (дачний масив)!!!! Прошу допомогти з підсипанням.... Роками всі звернення до влади, нею ігнорувалися !!! Надіюсь на об'єктивний підхід до проблеми та на допомогу!!!!

Микола Тимченко
2021-01-12 08:07:07

вул.Амосова потребує підсипання та грейдерування

Мельник Інна
2021-01-07 18:40:54

Добрий вечір, будь ласка при першій можливості підсипте вулицю Грушевського і замініть не робочі ліхтарі по вулиці Побузькій.

Міськов Костянтин Михайлович
2021-01-07 00:06:01

Прошу голову ОТГ проїхатися на особистому авто від с.Ворошилівка до с.Рижавка. Шановний Володимир Володимирович, Ви повинні особисто відчути задоволення від поїздки даним відрізком шляху. Протяжність цього клаптика дороги, лише 3 кілометри, однак на його подолання потрібно близько пів години. Тому, ще раз прошу особисто проінспектувати цей відрізок шляху та прийняти рішення відповідно до отриманих вражень. Дякую. І ще, я надіюсь що для прогулянки непотрібно проходження певних процедер та оформлення документів.

Міськов Костянтин Михайлович
2021-01-07 00:05:55

Прошу голову ОТГ проїхатися на особистому авто від с.Ворошилівка до с.Рижавка. Шановний Володимир Володимирович, Ви повинні особисто відчути задоволення від поїздки даним відрізком шляху. Протяжність цього клаптика дороги, лише 3 кілометри, однак на його подолання потрібно близько пів години. Тому, ще раз прошу особисто проінспектувати цей відрізок шляху та прийняти рішення відповідно до отриманих вражень. Дякую. І ще, я надіюсь що для прогулянки непотрібно проходження певних процедер та оформлення документів.

Іванчук Катерина
2021-01-06 21:43:08

с.Селище, вул.Зарічна. потребує підсипання та грейдерування.

Подудало Тетяна Павлівна
2021-01-06 13:46:43

Доброго дня. Просимо по можливості прогрейдерувати вулицю Гагаріна і частину Перемоги де немає асфальту. Дуже багато ям, які потребують підставки. Дякую.