A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гніванська міська територіальна громада
Вінницький р-н, Вінницька обл.

Якщо потрібно підсипати чи прогрейдерувати вулицю

Дата: 11.12.2020 11:11
Кількість переглядів: 221

Вкажіть назву вулиці, яку потрібно прогрейдерувати чи підсипати

 


Коментарі:

Світлана Зінакова
2021-01-12 21:31:11

У критичному стані перебуває вул. Джерельна с. Селище (дачний масив)!!!! Прошу допомогти з підсипанням.... Роками всі звернення до влади, нею ігнорувалися !!! Надіюсь на об'єктивний підхід до проблеми та на допомогу!!!!

Микола Тимченко
2021-01-12 08:07:07

вул.Амосова потребує підсипання та грейдерування

Мельник Інна
2021-01-07 18:40:54

Добрий вечір, будь ласка при першій можливості підсипте вулицю Грушевського і замініть не робочі ліхтарі по вулиці Побузькій.

Міськов Костянтин Михайлович
2021-01-07 00:06:01

Прошу голову ОТГ проїхатися на особистому авто від с.Ворошилівка до с.Рижавка. Шановний Володимир Володимирович, Ви повинні особисто відчути задоволення від поїздки даним відрізком шляху. Протяжність цього клаптика дороги, лише 3 кілометри, однак на його подолання потрібно близько пів години. Тому, ще раз прошу особисто проінспектувати цей відрізок шляху та прийняти рішення відповідно до отриманих вражень. Дякую. І ще, я надіюсь що для прогулянки непотрібно проходження певних процедер та оформлення документів.

Міськов Костянтин Михайлович
2021-01-07 00:05:55

Прошу голову ОТГ проїхатися на особистому авто від с.Ворошилівка до с.Рижавка. Шановний Володимир Володимирович, Ви повинні особисто відчути задоволення від поїздки даним відрізком шляху. Протяжність цього клаптика дороги, лише 3 кілометри, однак на його подолання потрібно близько пів години. Тому, ще раз прошу особисто проінспектувати цей відрізок шляху та прийняти рішення відповідно до отриманих вражень. Дякую. І ще, я надіюсь що для прогулянки непотрібно проходження певних процедер та оформлення документів.

Іванчук Катерина
2021-01-06 21:43:08

с.Селище, вул.Зарічна. потребує підсипання та грейдерування.

Подудало Тетяна Павлівна
2021-01-06 13:46:43

Доброго дня. Просимо по можливості прогрейдерувати вулицю Гагаріна і частину Перемоги де немає асфальту. Дуже багато ям, які потребують підставки. Дякую.