Відбулася зустріч дільничних офіцерів поліції Гніванського ВП з мешканцями громади

Дата: 17.12.2020 11:20

В грудні 2020 року відбулася зустріч дільничних офіцерів поліції сектору превенції Гніванського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області з населенням Гніванської територіальної громади. В ході зустрічі було розглянуто актуальні питання щодо забезпечення охорони прав і свобод громадян територіальної громади, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку на території обслуговування. Також було висвітлено результати роботи сектору превенції за 2020 рік щодо превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень. Визначено ймовірні причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень. Обговорено подальшу співпрацю сектору превенції та адміністрації Гніванської міської ради щодо підтримання публічної безпеки та порядку, а також протидії злочинності.