Щодо електронних звернень громадян!

Дата: 06.01.2021 10:08

Шановні друзі, всі ваші звернення, які ви подавали онлайн, щодо заміни ліхтарів, грейдерування та підсипання вулиць зареєстровані та включені до плану робіт Гніванської міської ради на 2021 рік.

Відповідно до законодавства для виконання будь-яких робіт, міська рада зобов'язана на початку року пройти певну процедуру (оформлення відповідної документації, затвердження кошторисів Казначейством та визначення виконавця робіт). Дана процедура займає деякий час, але без неї ми не можемо виконати навіть найменшу роботу (наприклад замінити ліхтар). Тому просимо вас бути терплячими, всі ваші звернення будуть виконані після завершення процедури.

Прохання, коли ви подаєте електронне звернення, будь ласка, вказуйте своє прізвище та номер телефону, заявок від анонімів приймати не будемо. Дякуємо за розуміння!

Нижче прикріплюємо ваші заявки.

Посилання на розділ "Звернення мешканців" https://gnivan-miskrada.gov.ua/zvernennya-meshkanciv-10.../