Жмеринське райуправління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Дата: 18.01.2021 14:24

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/78/21 від 14.01.2021р  повідомляємо про виявлення Salmonella (presence /25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) до Королівства Данія (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) та до України (отримувач: ТОВ «Агропобутсервіс», вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371). Разом з тим, згідно з рахунком-фактурою, із Республіки Польща (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку.

Просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів в разі виявлення даної продукції припинити її реалізацію та  повідомляти Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 5-07-96.