20 січня 2021 року Гніванська міська рада оприлюднила відкритті торги для визначення підрядника капітального ремонту (термомодернізації) Дошкільного навчального закладу №5.

Такі роботи заплановані у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який міська рада реалізовує у партнерстві з ГО «Єврорегіон «Дністер». Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Фото без опису

Дитячий садка №5 один серед 4-х муніципальних закладів міста Гнівань, у яких планується комплексно термомодернізувати будівлі у відповідності до державних та європейських норм. Нагадуємо, що наразі будівельні роботи уже виконуються у ДНЗ №1 та №3.

Зокрема, очікувана вартість таких робіт у ДНЗ №5 згідно проектно-кошторисної документації складає понад 13 млн. грн.  

До запланованих будівельно-монтажних робіт належать: заміна системи опалення; встановлення нових енергозберігаючих вікон та дверей; утеплення фасаду, цоколю, підвального та горищного перекриттів;  заміна покриття даху на металочерепицю; заміна внутрішнього освітлення на нове з використанням LED-технологій; встановлення вентиляційної системи.

Запрошуємо потенційних підрядників до участі у відборі. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 5 лютого 2021 року.

Детальна інформація на порталі публічних закупівель “Prozorro” за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-20-002107-b