Виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи, директор компанії «Veolia» Маттіас Фогель на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» розповів про важливість законопроєкту про управління відходами.

Фото без опису

«Для нас, як для компанії «Veolia», міжнародного інвестора, дуже важливо мати усталену законодавчу рамку. Таким чином перед тим, як почати ділитися європейським досвідом, мені хотілося б подякувати пану Руслану Стрільцю. Ми повністю підтримуємо новий проєкт Закону про управління відходами, тому ще надзвичайно важливий нормативний акт для створення законодавчої рамки. Я переконаний, що Україна може перейняти досвід з багатьох європейських країн, таких як Польща, наприклад, де вже відбулася "сміттєва революція" близько 10 років тому, де вже багато речей зроблено для того, щоб покращити ситуацію з управлінням відходами», - розповів Маттіас Фогель.

Окрім того, Маттіас Фогель розповів про те, як зменшити кількість сміття та відходів.

«Найкраща ситуація, коли сміття та відходів немає. Тому попередження відходів - це найкраща річ. Коли ви можете, не переробляйте, а перевикористовуйте матеріали, оскільки це є найкращою опцією для навколишнього середовища. Звичайно, це краще, ніж збереження сміття на сміттєвих полігонах. Вирішувати ситуацію з відходами в Україні потрібно починати з нуля», - розповів Маттіас Фогель.

Долучайтесь до трансляції: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/276346980592024