Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводить конкурс коміксів права

Дата: 24.02.2021 09:05

У конкурсі можуть взяти участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів Вінницького області. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

Учасники конкурсу самостійно створюють роботу, де має бути змодельована одна конкретна ситуація про порушення прав людини та механізми їх захисту у форматі «Що робити, якщо…». Обсяг – не більше п’яти аркушів формату А4. Комікс створюється від руки на папері у техніці акварель, гуаш, олівець, фломастер, вугілля, туш, чорнила, маркери або в графічному редакторі.

Для участі у Конкурсі необхідно надати конкурсну роботу в електронному вигляді або надіслати поштою. До конкурсної роботи додається супроводжувальний лист з персональними даними конкурсанта: ПІБ; повна дата народження; адреса проживання, контактний телефон; назва навчального закладу.

адреса 21021, м. Вінниця, вул. Василя Порика, 29

vinnytsya1.vinnytsya@legalaid.vn.ua

Надання конкурсної роботи та листа з персональними даними означає згоду учасника із положенням Конкурсу.

?Строки та етапи проведення конкурсу

? Конкурс оголошується 01 березня 2021 року і завершується 18 травня 2021 року.

? Всі роботи, які подаються на Конкурс, мають бути зробленими протягом 2021 року, оригінальними і необтяженими авторськими правами третьої сторони. Організатор Конкурсу не несе ніяких зобов'язань щодо будь-яких прав третьої сторони.

Основні етапи Конкурсу:

1 етап: прийом заяв і конкурсних робіт – з 01 березня 2021 року по 30 квітня 2021 року.

2 етап: оцінювання робіт конкурсною комісією – з 3 травня 2021 року по 7 травня 2021 року.

3 етап: оголошення та нагородження переможців - 18 травня 2021 року.

Детальніше про умови конкурсу ви можете дізнатися за телефонами: (0432) 56-01-80; +38098-678-75-93; +38098-002-67-74 або пишіть на електронну адресу: vinnytsya1.vinnytsya@legalaid.vn.ua

Контактна особа: Калась Анастасія Юріївна