Термін прийому заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020» продовжено до 15 березня 2021 року включно.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року.

Фото без опису

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 25 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проект.

У кожній із номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться у квітні 2021 року у Києві.

Окрім Національного конкурсу, в його рамках у цьому році пройде ще 11-ть регіональних конкурсів, переможці яких будуть окремо нагороджені на церемоніях нагородження регіональних конкурсів. Традиційно серед них і наша область - «Благодійна Вінниччина».

Завантажити заявку та дізнатися більше інформації можна за лінком https://www.blagoukraine.org/news/506-termin_15bereznia.html