Віділення поліції №2 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області ІНФОРМУЄ:

Дата: 04.03.2021 12:57

Сектором превенції відділення поліції №2 Вінницького районного управління ГУНП у Вінницькій області, проаналізувавши наявну інформацію, яка була здобута ДОП та пов’язана з незаконним обігом наркотичних засобів, в лютому 2021 року була внесена в журнал ЄО поліції №2 Вінницького районного управління ГУНП у Вінницькій області та підготовлено клопотання на проведення обшуку в одному із населених пунктів території обслуговування відділення поліції №2, а саме в с. Селище.

04.03.2021 року в ході проведення обшуку у 55-ти річного мешканця с. Селище було виявлено на території домогосподарства пристрій для куріння канабісу та близько 1 кг сухої подрібненої речовини рослинного походження зі специфічним запахом канабісу, яка направлена на експертизу, ведеться слідство. Дії вищевказаної особи кваліфікуються за ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Можливе покарання, за яке стаття передбачає до 3-х років позбавлення волі.