Долю сина-вбивці визначив суд!!!

Дата: 29.03.2021 15:36

Набрав законної сили вирок Вінницького районного суду у справі за обвинуваченням жителя м. Гнівань у вбивстві рідної матері.

У ході судового розгляду прокурорами Тиврівського відділу прокуратури повністю доведено винуватість чоловіка в тому, що останній, вживаючи алкогольні напої, постійно вчиняв побутові конфлікти зі своєю матір’ю, з якою він разом проживав. Остання була важко хвора, мала похилий вік, самостійно не ходила, не могла за собою доглядати. Це дратувало сина, він неодноразово бив матір. У черговий раз, в ніч з 13 на 14 травня 2019 року, коли «горе-син» знаходився вдома, після вживання алкоголю та чергової сварки, він побив свою матір, здавив руками шию та груди, в результаті чого потерпіла померла на місці від механічної асфіксії.

За принципової позиції прокуратури винну особу засуджено за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 9 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Тиврівського відділу

Вінницької окружної прокуратури В.М. Лащук