За традицією, яка склалася в нашій громаді, проводи призовників на службу до Збройних Сил України відбуваються в урочистій обстановці в Гніванській міській раді.

2 квітня до лав ЗСУ було проведено сім юнаків Гніванської ТГ, а саме: Білецького Віталія (м.Гнівань), Гаврилюка Вадима (м.Гнівань), Войцехівського Владислава (м.Гнівань), Ліпніцького Владислава (м.Гнівань), Макогін Дениса (с.Могилівка), Гапонова Олександра (с.Маянів) та Слічко Олександра (с.Маянів).

Міський голова побажав призовникам з честю та гордістю здобувати ази військової служби, але, щоб ніколи не довелося застосовувати їх в житті, а також побажав бути гідними звання захисника України, брати приклад з українських героїв, щоб у майбутньому стати надійною опорою українського народу. До привітань також долучились працівники міської ради.