Сьогодні в залі засідань міської ради відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому з урахуванням всіх пропозицій було ВИРІШЕНО:

1. Заборонити з 00.00 годин 19 квітня до 00.00 годин 01 травня 2021 року:

• проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів, та офіційних заходів з вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи;

• проведення культурних масових заходів;

• приймання відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури;

• приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

• діяльності культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення;

• проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

2. Дозволити відвідування навчальних закладів загальної середньої освіти учнями 1-4 класів в усіх школах громади.

3. Дозволити відвідування учнями 5-11 класів навчальних закладів загальної середньої освіти, розташованих в наступних населених пунктах: с. Селище, с. Могилівка, с. Демидівка, с. Потоки, с. Ворошилівка, с. Грижинці.

4. Дозволити відвідування навчальних закладів загальної середньої освіти учнями 9 та 11 класів в усіх школах громади.