Рятувальники провели пожежно-профілактичну роботу в Грижинцях

Дата: 19.05.2021 16:38

19 травня Тиврівські рятувальники спільно з працівниками Гніванської міської ради провели пожежно-профілактичне відпрацювання та роз’яснювальну роботу серед населення на території села Грижинці, де 3 травня сталась пожежа, в якій загинув чоловік.

Особливу увагу було зосереджено на інформуванні школярів. Дітям нагадали правила поводження з електрострумом, з відкритим вогнем, зі знайденими невідомими предметами. Розповіли як діяти, коли сталась надзвичайна ситуація. Також профілактична робота була проведена з вчителями школи.

Під час розмови з мешканцями села рятувальники попередили про наслідки самовільного спалювання сухої рослинності і сміття, нагадали правила пожежної безпеки у побуті, безпеки під час відпочинку на воді та обговорили як діяти  при виявленні вибухонебезпечних предметів.