Відбулися збори членів Ради ветеранів!

Дата: 25.05.2021 14:06

25 травня відбулися збори членів Ради ветеранів. Головною темою для обговорення була ситуація із вакцинацією від COVID-19 населення поважного віку в Гніванській ТГ. Іван Шевчук, голова РВ, запросив на зустріч Світлану Кулешову, заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення Гніванського ЦПМСД.  Вона розповіла про те, які вакцини використовуються, який порядок проведення процедури, про протипоказання та реакції на вакцину. Уточнила,  що щеплення — добровільні й безоплатні.  Члени Ради ветеранів ставили запитання і консультувалися з експертом.

Також на зборах був присутній міський голова,  який розповів про плани розвитку міської лікарні та поліклініки і відповів на запитання, які цікавили громадян.