В Україні вперше проведуть всеукраїнське дослідження щодо поширеності COVID-19

Дата: 10.06.2021 09:44

За координації Центру громадського здоров’я в Україні вперше буде проведено дослідження для визначення відсотку людей серед загального населення, які мають антитіла до коронавірусу-збуднику COVID-19.

З 7 червня 2021 року стартує польовий етап проведення сероепідеміологічного дослідження розповсюдженості антитіл до коронавірусу. Він триватиме 4-6 тижнів. Дослідження передбачає збір зразків крові з вени для визначення ознак перенесеної раніше інфекції, а також проведення опитування безпосередньо у домогосподарствах. Респонденти та домогосподарства будуть обрані випадковим чином відповідно до методології дослідження з метою отримати репрезентативну вибірку для всього населення України. Забір крові та опитування проводитимуться мобільними бригадами.