Фото без опису

   Відповідно до Положення про призначення житлових субсидій затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 807) після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк” відповідно до підпункту 3 пункту 110 цього Положення, про що АТ “Ощадбанк” інформує одержувачів субсидії шляхом надсилання смс-повідомлення (за наявності інформації про номер мобільного телефону одержувача субсидії) або інформаційного повідомлення через електронні засоби зв’язку (за наявності). За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати житлових субсидій на рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого рахунка в АТ “Ощадбанк” рахунок відкривається за зверненням одержувача житлової субсидії до АТ “Ощадбанк”. Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”. Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлової субсидії за обліковими записами одержувачів житлової субсидії станом на 1 червня, за якими не було звернень одержувачів житлової субсидії щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” за такими обліковими записами одержувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

    Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо громадянам, які користувалися житловою субсидією у безготівковій формі до 01 грудня 2021 року перевірити наявність актуального (діючого) рахунку в АТ «Ощадбанк» для зарахування сум зекономлених коштів житлової субсидії за опалювальний сезон 2020/2021 рр.

   У разі відсутності карткового рахунку, необхідно звернутися до АТ «Ощадбанк» для його відкриття.

    Про наявність невикористаних залишків субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в травні 2021 року АТ «Ощадбанк» проводив інформування шляхом надсилання смс-повідомлення (за наявності інформації про номер мобільного телефону одержувача субсидії).

    Для уточнення наявного залишку зекономленої субсидії можна звернутись до управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації за телефоном (0432) 61-39-30.