22 квітня у приміщенні Гніванської міської ради відбулися установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради Гніванської територіальної громади. Це 27 утворена МР на Вінниччині.

Молодіжна рада - це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Фото без описуФото без опису

До Молодіжної ради Гніванщини увійшло 35 молодих, ініціативних та креативних людей. Шляхом таємного голосування було обрано керівний склад

Голова Молодіжної ради - Шибалов Олексій

Заступник голови - Жадан Олександр

Секретар - Карташова Ольга

Вітаємо членів Молодіжної ради з початком роботи та бажаємо успіхів у втіленні всіх задумів та проєктів!

Протокол зборів

Фото без описуФото без опису