Публіку розважали талановиті артисти, музиканти, танцюристи та співаки. Активісти змагались в веселих конкурсах та традиційних забавах. Приємні хвилювання в глядачів викликала лотерея "Щасливий номер", адже кожен, хто зареєструвався в розіграші, з нетерпінням чекав, що саме його номер стане виграшним!

Не обійшлося і без традиційного обривання марени, яка була прикрашена яскравими стрічками.

Завершилось свято гучною дискотекою до пізньої ночі.

Під тріскіт купальського вогню та під шелест річкових хвиль усі відпочиваючі мали змогу загадати найзаповітніше щире бажання, яке неодмінно здійсниться в чарах магічної ночі.

Висловлюємо щиру подяку Селищенській філії КЗ "ЦКД "Калина" за організацію концерту, а також спонсорам, які надали призи для свята. Дякуємо!