Дбайливий господар!

Дата: 16.07.2021 16:53

Багато жителів нашої громади знають Олександра Юстиновича Дідура як активіста, колишнього начальника міліції, члена спілки  «Рада ветеранів», голову спілки «Інвалідів і ветеранів війни та Збройних сил України». Проте мало кому відомо, що чоловік ще й зразковий господар, городник та квіткар.

На 85 році життя  Олександр захопився вирощуванням рослин та озелененням  свого подвір’я.  Десятки різноманітних квітів прикрашають його територію, дарують приємний аромат та радують око і душу кожному, хто завітає в гості.

- 30 років я ловив злочинців, а зараз саджу квіти, - посміхається чоловік.

Одні з його улюблених – троянди. У нього їх 10 сортів. І кожна квіточка – унікальна.

Непростої праці та дбайливості потребує вирощування городини. На земельній ділянці Олександра Юстиновича чисто і охайно. Усе підв’язано, просапано,  очищено. Зріють зелененькі огірочки, яскраві помідори, часник, морква, цибулька та , навіть, кавуни.

Олександр Юстинович – приклад людини, яка незважаючи на обставини, вік та інші чинники, завжди рухається вперед, знаходячи захоплення, які приносять йому задоволення і в які він  вкладає своє тепло та любов.