29 липня відбулось засідання виконавчого комітету Гніванської міської ради. На засіданні було розглянуто 12 питань. Найважливіші з них: "Про підготовку господарського комплексу та соціальної сфери Гніванської ТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року", "Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Будівництво багатофункціонального майданчику з розміткою для гри у міні-футбол, волейбол та баскетбол у с. Могилівка, Вінницької області» ", "Про відзначення на території міської ради державних, пам’ятних, професійних свят та інших культурно-мистецьких заходів ", "Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування *** та *** "

Більш детальну інформацію про ці проєкти можна дізнатися на офіційному сайті Гніванської міської ради в розділі «Офіційні документи».