29 серпня минув вечір-реквієм

Дата: 30.08.2021 10:21

При вечірньому світлі лампадок в сумі схилили голову мешканці громади, згадуючи тих, чиї другі імена – Герої! На площі – приспущений Державний Прапор. Линуть тривожні ноти «Плине кача». Мілкий серпневий дощ покриває пелюстки польових соняхів. На мапі України, що синьо-жовтими кольорами вималювалась на плитах, мерехтять свічки.

Так 29 серпня минув вечір-реквієм, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Щиро дякуємо кожному, хто прийшов згадати загиблих, помолитися і запалити свічу пам’яті. Надзвичайно прикро, що таких людей було вкрай мало. Не зрозуміло, чому, коли відбуваються гучні святкування з розвагами – збираються сотні людей, а коли організовано захід в пам'ять про тих, завдяки кому ми живемо на мирній, незалежній території і маємо змогу відзначати ті ж гучні свята, приходять одиниці…