7 вересня в Гнівані відбулась нарада за участю представників Вінницького обласного центру народної творчості, посадових осіб та депутатів Гніванської міської ради, керівництва КЗ «Центр культури і дозвілля «Калина», відділу освіти, Гніванської музичної школи. Мета заходу - якісна організація обласного мистецького свята «Пісенні крила сивої зозулі» з нагоди відзначення 189-ої річниці з дня народження видатного українського композитора, педагога, перекладача П.І. Ніщинського, могила якого знаходиться на території громади.

Окрім цього провідний методист вокально-хорового мистецтва ОЦНТ Ніна Джус та директор ОЦНТ Тетяна Цвігун обговорили з представниками Гніванської громади перспективу розвитку культури та питання якісної співпраці.