Як у Ворошилівці святкували День села?

Дата: 22.09.2021 12:37

????Вчора День села святкували мешканці Ворошилівки!????????

На святковому концерті виступили найкращі колективи громади, талановиті сольні артисти та спеціально запрошені гості свята - гурт "Водограй", який запалив публіку веселими піснями і танцями! ????

Романтики та загадковості вечору надало яскраве ,захоплююче вогняне шоу.????

Протягом заходу відбувався щорічний фестиваль вареників. Найкращі господині села частували усіх охочих смачними варениками з найрізноманітнішими начинками. Окрім того, гостей свята пригощали гарячою ухою, шашликом та бутербродами.????????????

Щира подяка КЗ ЦКД "КАЛИНА" Гніванський МБК за організацію свята та меценатам : директору ТОВ Поділлялатінвест Костуру Олександру Васильовичу, голові ГО "Гніванчани" Анатолій Дрозд , ФОП Голюк Оксані Петрівні, директору ТОВ "Холан"Хронюку Олегу Анатолійовичу, а також усім, хто доєднався до організації свята!????????

Для довідки?

Населення села Ворошилівка 972 особи.

Площа села Ворошилівка 241 га

На території села працюють: школа І-ІІІ ступенів, дитячий садочок, церква, пошта, будинок культури, амбулаторія, бібліотека, кафе, 6 магазинів, ковбасний це та СФГ «Десна».