Довгий час актуальною проблемою нашого міста була відсутність громадського туалету в центрі Гнівані. Збудувати вбиральню неможливо було через відсутність місця, яке б відповідало санітарним нормам, та погодження мешканців. При попередньому розгляді цього питання жоден власник не дав згоди на розташування поруч з його будівлею чи земельною ділянкою громадського туалету. Єдине можливе місце в центрі міста було на торгівельному майданчику по вул. Європейській. Щоправда і там не всі були згодні і запроектоване місце змушені були перенести вглиб торгівельних кіосків, що призвело до затримки з будівництвом, адже змінено було і приєднання до водопостачання та каналізаційної мережі, а також під’єднання до електропостачання. На сьогодні майже всі питання узгоджені, туалет відчинений.

Фото без описуТуалетом знаходиться на території речового ринку (біля АТБ). Користування громадським туалетом є безкоштовним. Туалет працюватиме щоденно з 9-00 до 19-00 год. На ринку працює аж два туалети: один загальний, а інший для працівників ринку.

Велике прохання дотримуватися чистоти та збереження майна територіальної громади!