За телефонним повідомленням диспетчера РЕМу завтра, 03.11.2021-го, з 8-30 до 17-00 год. будуть знеструмлені споживачі центру міста, район поліції та колишнього цукрового заводу, у тому числі: Альтернативна школа #1 та споживачі району суботнього базаруКЗ ЦКД "Простір", району ДНЗ #1 "Оленка"вул. Соборної (5-поверхові будинки напроти костелу, крім будинку, де знаходиться міська рада), заклади "Козак", "Прем'єр", "Ощадбанк", магазини по вул. Соборній, вул. Віниицьке шосе, відділення поліції, міський будинок культури, ДНЗ #4.

Диспетчер повідомив, що будуть проводитися роботи по встановленню обладнання. Якщо роботи будуть виконані за один день 3.11.2021, то заплановане на 4.11.2021 знеструмлення скасують!