Фото без опису

30-го жовтня в столиці України ???????? пройшов відкритий Кубок Києва з пауерліфтингу та окремих вправ????? . Більше 7??0?? спортсменів зі всієї України взяли участь у змаганнях. Серед них і гніванчанин Олександр Забродін! Чоловіку 32 роки, останні 10 з яких він присвятив спорту та досягнув чималих результатів!

У вищезгаданих змаганнях спортсмен показав себе у жимі лежачи та подолав штангу 165 кг, зайнявши ???? І місце у ваговій категорії 90 кг!

Окрім того, Олександр Забродін виборов ????ІІІ місце в абсолютній першості Кубку Каєва з пауерліфтингу та здобув звання «Майстер спорту з жиму лежачи» у ваговій категорії 90 кг.

Гніванська міська рада щиро вітає Олександра з перемогою, бажає завжди рухатися вперед, вірити в себе та підкорювати нові спортивні вершини!????