Термін подання документів для участі у конкурсі з 08 листопада 2021 року по 29 листопада 2021 року.

Найменування і місце знаходження закладу: КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гніванської міської ради,  вул. Соборна, 56,  м. Гнівань,  Вінницької області.

Найменування посади та умови оплати праці: консультант; умови оплати праці: 14 тарифний розряд.

Кваліфікаційні вимоги до консультанта Центру  відповідно до Закону України  «Про повну загальну середню освіту»:

• є громадянином України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше п’яти років,
  • досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаторські здібності.

Перелік документів для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Етапи проведення конкурсу:

• допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  • проведення конкурсного відбору, визначення переможця конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• кваліфікаційного іспиту на знання Законів України з питань освіти;
  • співбесіди.

Документи подаються до 29 листопада 2021 року (включно)  з 10.00  до 13.00  за адресою:  вул. Соборна, 56, відділ освіти Гніванської міської ради.

Відповідальна особа: Веслова Яна Володимирівна, номер тел.: +380963607262, ел. пошта. viddilosvitygmr@ukr.net

Примірний перелік питань