Ще одна вулиця в центрі Гнівані заасфальтована

Дата: 22.11.2021 11:24

Вулиця Яблунева має протяжність всього 210 метрів і знаходиться в центральній частині міста. Це була остання незаасфальтована комунальна вулиця, що майже примикає до дороги обласного значення Вінниця-Тиврів. Нагадаємо, що за останні 7 років в центрі міста заасфальтовані всі вулиці (до цього асфальт був лише на вулиці Івана Франка). Плануючи свою роботу, міська рада в січні 2021 року прийняла рішення про виготовлення проекту та проведення робіт з асфальтування вулиці Яблуневої. Наразі роботи вже проведені і жителі даної вулиці можуть рухатися по асфальтованій дорозі.

Також в цьому році було заплановано асфальтування вулиці Довженка. Попередньо  виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу та тендер на визначення виконавця. Однак через скарги учасників Антимонопольний комітет прийняв рішення про скасування тендеру. У листопаді міською радою був оголошений новий тендер. Наразі процедура з визначення переможця триває. Та, на жаль, навіть якщо скарг від учасників тендеру в Антимонопольний комітет більше не поступить, виконати роботи в цьому році вже не вдасться, оскільки процедура (згідно законодавства) закінчиться, у кращому випадку, в середині грудня.