ПОДЯКА

Шановна МАРИНА ВІТАЛІЇВНА!

З великою повагою та з нагоди 30-річниці Дня Збройних Сил України висловлюємо Вам щиру вдячність за вашого чоловіка ЮРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА, який проходить військову службу в 9 окремому мотопіхотному батальйоні. Чесно та сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Ваше розуміння, турбота, мудрість і терпіння допомагають йому бути справжнім лицарем-патріотом, свідомим громадянином та захисником рідної землі!

Ваш чоловік неодноразово заохочувався за зразкову службу та сумлінне виконання службового обов’язку.

Своїм відношенням до виконання військового обов’язку ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ є прикладом сили духу справжнього героїзму та зразком самовідданого служіння Батьківщині.

Прийміть слова щирої вдячності за підтримку та допомогу чоловіку.

Дорога МАРИНА ВІТАЛІЇВНА, зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та Божого Благословення, щоб у нашій країні якнайшвидше наступив мир!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З вдячністю,

Командир 9 окремого мотопіхотного батальйону