Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 10.12.2021 10:16

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території Гніванської територіальної громади, за межами населеного пункту села Демидівка, до складу якої входить земельна ділянка комунальної власності кадастровий номер 0521080600:07:001:0179 площею 3,7901 га, (цільове призначення 16.00 землі запасу, земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) землі сільськогосподарського призначення, на якій розміщено будівлі і споруди дробильно-сортувального заводу ТОВ «Демидівський граніт», для визначення планувальної структури, функціонального призначення, параметрів забудови, цільового призначення Вінницької області.

1.  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Гніванська міська територіальна громада Вінницького району Вінницької області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Гніванської територіальної громади, за межами населеного пункту села Демидівка розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 10 грудня 2021 року на сайті Гніванської міської територіальної громади (https ://gnivan- miskrada.gov.ua/feedback/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Гніванської територіальної громади, за межами населеного пункту села Демидівка Вінницької області. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Гніванської територіальної громади, за межами населеного пункту села Демидівка, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє,

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій -23310 м. Гнівань, Вінницький район, Вінницької області вул. Соборна, буд. 64, тел./факс: ( 04355 ) 3-45-35, 3-33-39 контактний e-mail (сайту): ofisrada64@gnivan-miskrada.gov.ua

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Гніванської територіальної громади, за межами населеного пункту села Демидівка надаються протягом 15 днів.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування