Учителі Гніванської громади отримали 48 ноутбуків!

Дата: 23.12.2021 12:06

22 грудня у Вінницькій обласній адміністрації народний депутат Ірина Борзова та голова Вінницької ОДА  Сергій Борзов вручали громадам області нові ноутбуки. В числі цих громад - Гніванська ТГ, якій, в рамках державної програми, передали 48 комп’ютерів на загальну суму майже 800 тисяч гривень! Підставою отримання комп’ютерів стало розроблення та подання Гніванським відділом освіти разом з міською радою проєкту на участь у відповідному конкурсі та співфінансування з бюджету громади (в сумі 100 тис. грн.). При отримані оргтехніки міський голова висловив подяку та наголосив на важливість такої програми під час пандемії, коли вчителям випадає необхідність проводити уроки дистанційно. Дякуємо!