До уваги банківських установ!

Дата: 12.01.2022 16:14

Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 9 сесії Гніванської міської ради 8 скликання від 15.12.2021 року №494 «Про розміщення коштів бюджету Гніванської міської територіальної громади на депозитних рахунках в установах банків у 2022 році», фінансове управління Гніванської міської ради оголошує конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету Гніванської міської територіальної громади на депозитних рахунках у банках.

При цьому, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 p. N 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках»  та  враховуючи роз’яснення Національного банку України від 02.11.2020 року №20-10/2525, умовам розміщення тимчасово вільних коштів відповідають чотири банки: АТ “Укрексімбанк”,  АТ “Ощадбанк” та АБ “Укргазбанк”, ПАТ КБ “Приватбанк”.

Дата засідання конкурсної комісії з приводу визначення банка-переможця щодо розміщення у 2022 році тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету   відбудиться 18 січня 2022 року о 15-15 год. за адресою: м. Гнівань, вул. Соборна, буд.64 в залі засідань.