Створено гарячу лінію при Гніванському відділі освіти

Дата: 18.01.2022 14:12

Шановні мешканці громади!

До Гніванської міської ради звертаються батьки про деякі нарікання з приводу роботи навчальних закладів. Так восени найактуальнішою проблемою була низька температура у шкільних класах, останнім часом надходять скарги на якість харчування. Вирішення питань не завжди в компетенції відділу освіти або міської ради, але відповідальні спеціалісти намагаються якнайшвидше на них реагувати. Відповідно, низький температурний режим був викликаний різким неочікуваним подорожчанням газу. У проблемах з харчуванням також є об’єктивні причини, пов’язані з переходом даних закладів на нову форму харчування відповідно до Постанови КМ №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» і як наслідок невчасного проведення тендерних закупівель продуктів харчування.

З приводу виникнення наболілих питань та зауважень міським головою була ініційована нарада за участі відділу освіти, директорів закладів і відповідальних за харчування осіб, на якій очільник громади висунув низку пропозицій та вимог. Однією з них було створення при відділі освіти телефону гарячої лінії. Існування гарячої лінії допоможе налагодити якісну комунікацію між надавачами та отримувачами освітніх послуг. Відтепер кожна дитина, мати чи батько можуть зателефонувати за номером 097 417 47 63 (відповідальна Чайковська Тетяна Михайлівна) та отримати відповіді на всі питання, що стосуються освітнього процесу, поскаржитися на актуальні проблеми та надати свої пропозиції для його покращення. Отримана інформація буде доведена як до начальника відділу освіти так і до міського голови для вжиття невідкладних заходів. Користуйтеся даною послугою та отримуйте оперативні відповіді на Ваші запитання!