У Гнівані відбулись традиційні гуляння з нагоди Святого Водохреща

Дата: 20.01.2022 09:32

19 січня з нагоди свята Водохреща відбулися традиційні гуляння на березі річки Південний Буг (в районі вул. Козацької). Свято розпочалось із літургії отця Миколи, після якої він освятив воду, вірян та річку Південний Буг. Після завершення освячення чимало охочих виявили бажання пірнути у холодну воду, посмакувати рибною юшкою та чаєм.

Продовженням заходу став святковий концерт за участі провідних артистів та колективів громади, а також запрошених гостей. З вітальним словом виступив міський голова Володимир Кулешов, який побажав усім міцного здоров’я, кохання, радості, достатку, та щоб у душах завжди панував спокій і Божа благодать! Він згадав і про земляків-воїнів, які захищають нашу державу.

Гніванська міська рада висловлює щиру подяку артистам та працівникам КЗ ЦКД «Калина», приватному підприємцю Віталію Струлю за спонсорську допомогу, Анатолію Кучеру за постійну підтримку громади, та усім, хто завітав на свято і долучився до його організації!

До вашої уваги - фотозвіт.