У селі Селище освітлено вулицю Польову

Дата: 25.01.2022 09:35

Минулого тижня були виконані роботи із облаштування вуличного освітлення до вулиці Польової у с. Селище.

Масив земельних ділянок під забудову по вул. Польовій був розданий Селищенською сільською радою ще у 90-х роках, проте від того часу там з’явилося лише декілька будинків. Склалося так, що люди, які живуть у цих будинках, є ніби відірваними від решти села. Вони періодично зверталися до сільської ради з приводу освітлення їхнього масиву, але в пріоритеті на той час були більш заселені вулиці.

Нарешті ці люди дочекалися своєї черги. ПП «Юхимівське», яке обробляє земельні паї у с. Селищі, оплатило необхідні матеріали, а за рахунок Гніванської міської ради виконані роботи із монтажу системи вуличного освітлення.

Наразі на деяких вулицях села через пориви вітру, які були минулого тижня вуличне освітлення не працює. Проблему буде вирішено найближчим часом після завершення тендерної процедури з визначення підрядника для виконання робіт.