Фото без описуПеревести школярів 5-11 класів Гніванської ТГ на дистанційне навчання було вирішено сьогодні у Гніванській міській раді на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій! Таке рішення прийняте зважаючи на доповідь Миколи Сташука, головного лікаря КНП «Гніванський ЦПМСД» , який повідомив, що наразі на COVID-19 хворіють 26 вчителів , 74 учні, 4 вихователі та 5 дітей з садочків. Також комісія вирішила, що учні 1-4 класів та вихованці дитячих садочків відвідуватимуть заклади без змін.

Окрім цього,на засіданні було затверджено план роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гніванської міської територіальної громади на 2022 рік та інше.