Сьогодні у Северинівці відбулася передача офіцерам громад Вінниччини службових автомобілів «Renault Duster».

Дата: 03.02.2022 17:07

Новий позашляховик отримав і офіцер із Гніванської громади - Валентин Брик, який нещодавно пройшов спеціалізоване навчання та перепідготовку.

З цією подією всіх офіцерів громад привітали: Народний депутат України Ірина Борзова, голова ОДА Сергій Борзова та начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, які подякували офіцерам за їхню роботу та вручили ключі від службових автомобілів.

Новий автомобіль значно полегшить і пришвидшить роботу офіцера та зробить його більш мобільним.