Ще одна важка втрата

Дата: 19.04.2022 14:49

17 квітня 2022 року під м. Рубіжне Донецької області, захищаючи нашу країну від рашистів, трагічно загинув Куртаніч Фелікс Валерійович, 1996 року народження. Хлопець був неодруженим, мав військову освіту. З 2015 року брав участь у бойових діях в зоні ООС та служив в батальйонах «Карпатська січ», «Донбас» та «Айдар». З 24 лютого по даний час Фелікс брав участь у бойових діях в Авдіївці, Широкиному , Пісках та Кримському. Хлопець проживав в місті Іванків Київської області. Все своє дитинство провів у Грижинцях. Фелікс був активним, життєрадісним та чуйним хлопцем, мав багато вірних друзів, любив тварин та природу, яку постійно фільмував з висоти пташиного польоту на свій дрон. Фелікс вірив у світле майбутнє та любив свою Батьківщину, за яку віддав найцінніше- своє життя! У Фелікса залишилася батьки, сестра та бабуся.

Мешканці громади висловлюють щирі співчуття родині загиблого ... Світла пам'ять про мужнього героя, який загинув, виборюючи нам свободу. Герої не вмирають!

Прощання з Феліксом відбудеться 22 квітня о 11:00 в с. Грижинці по вул. Подільській, 72