З початком війни виникла необхідність в оповіщенні мешканців про повітряну тривогу, яка виникає при загрозі обстрілів з ворожої повітряної техніки. Та проблема в тому, що не у всіх населених пунктах є загальна сирена. А у містах однієї сирени замало, щоб її було чути всім мешканцям. Така проблема існує в більшості територіальних громад. Для зручності та безпеки громадян було створено спеціальний додаток для мобільних телефонів "Повітряна тривога", який миттєво сповіщає громадян про тривогу в їхньому регіоні. Тому рекомендуємо користуватися цим додатком, щоб отримувати інформацію вчасно! Що стосується сирен у нашому місті. У нас є 2 діючі сирени: на Гніванському кар'єрі (працює цілодобово) та на ГПЗ (працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00, тому тільки в цей період там можуть вмикати сповіщення про тривогу ). Тому, якщо сирена не спрацювала на ГПЗ то це означає, що на підприємстві вихідний, адже завод має свій графік роботи. Ще одна сирена колись була на заводі СЗБ, однак на сьогодні вона не працює. Наполегливо просимо вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, адже це може врятувати ваше життя. Всім миру!