Працівники гуманітарного штабу Гніванської міської ради надали запити до різних організацій про надання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб. На один з них відгукнувся Благодійний Фонд «Енергія Відродження» , який займається адресною допомогою ЗСУ, територіальній обороні, правоохоронцям, переселенцям та незахищеним верствам населення.

10 червня Фонд передав засоби гігієни для переселенців Гніванської громади, а саме: памперси, прокладки, мило, гелі для душу, шампуні, вологі серветки, зубні пасти і щітки. У разі потреби отримати допомогу можна в Гніванській міській раді з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю, маючи при собі довідки ВПО всіх членів сім’ї.

Гніванська міська рада висловлює щиру подяку БФ «Енергія Відродження» за оперативний відгук на наш запит, за надану допомогу та за небайдужість до життя людей, які були вимушені втікати від війни.