15 липня 2022 року в бою за Батьківщину на Донеччині загинув мешканець Гнівані Жмуцький Броніслав Броніславович, 08.05.1966 р.н.

Чоловік родом з с. Махаринці, Козятинського району. Останні 10 років проживав в місті Гнівань. Працював формувальником на ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону".

З 2020 року Броніслав Броніславович служив за контрактом в ЗСУ. Чоловік був веселою, активною та життєрадісною людиною, любив допомагати іншим.

У загиблого залишилася сестра, дружина та двоє дітей.

Прощання з воїном відбудеться в м. Гнівань, по вул. Перемоги, 195. Дату та час повідомимо згодом.

Поховають Броніслава Броніславовича на рідній Козятинщині.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світла пам'ять про хорошу людину та захисника України вічно житиме в душах співвітчизників. Герої не вмирають! Вічна слава Героям!