Вся країна вже майже півроку щоденно працює задля досягнення однієї цілі – перемоги України! Гніванська міська територіальна громада не виняток: мешканці докладають максимальних зусиль, аби наступив мир! Цю допомогу і підтримку відчули та оцінили ЗСУ! Вчора, 18 серпня, на черговій сесії Гніванської міської ради заступник командира однієї з військових частин вручив Володимиру Кулешову подяку за активну участь громади в подоланні військової агресії російської федерації, сприяння зміцненню обороноздатності країни та безкорисну допомогу Збройним силам України!

Допомога ЗСУ – це свідомий вибір жителів громади, які є патріотами своєї країни: керівників підприємств, підприємців, меценатів, волонтерів, апарату та депутатів Гніванської міської ради, членів виконавчого комітету, - під час нагородження зазначив міський голова. - Я щиро дякую всій цій великій команді, яка допомагає нашим воїнам наблизити перемогу Україні! І звісно ж ЗСУ, які захищають державу від агресора та виборюють нам усім право на вільне, мирне, щасливе життя!

Разом до перемоги!

Слава Україні!??