«Огляд закладів освіти Гніванської ТГ»

Дата: 17.08.2022 10:12

Впродовж 11, 12 та 15 серпня 2022 року рятувальниками Вінницького району, у складі комісій, здійснюються виїзди для проведення огляду оцінки об’єктів закладів освіти щодо можливості їх використання для укриття, а також готовності навчальних закладів до нового навчального року 2022/23

З усіх питань, що належать до компетенції Служби порятунку, фахівці ДСНС надають необхідні роз’яснення та рекомендації. В ході проведення заходів рятувальники проводять з відповідальними особами інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожеж чи інших надзвичайних ситуацій.

Разом з цим наголошуємо керівникам закладів освіти, що часу аби довести найпростіші укриття та заклади освіти до встановлених вимог пожежної та техногенної безпеки залишилось не багато!