До уваги мешканців Гніванської громади!

Інформуємо, що Гніванська міська рада проводить видачу продуктових наборів для соціально незахищених верств населення, а саме:

? особам, які мають дитину з інвалідністю;

? особам, які здійснюють догляд на непрофесійній основі відповідно до Постанов 859, 558;

? пораненим особам, які брали участь у війні росії проти України;

? членам сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО;

? членам сім’ї загиблої (померлої) особи, яка брала участь у війні росії проти України;

? особам, які знаходяться у складних життєвих обставинах, при умові перебування сім'ї на обліку у соціальній службі;

? багатодітним та малозабезпеченим сім'ям, які є отримувачами соціальної допомоги за наявності довідки;

? ветерани – пенсіонери, яким починаючи з 24.02.2022 р. виповнилося/виповниться 80, 85, 90, 95, 100 років.

? вдови ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

До складу набору входить: мука, крупа, цукор, тушонка.

Отримати набори можна в Службі у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я за адресою: м. Гнівань, вул. Квітнева, 2 (Рада Ветеранів) з 09:00 до 17:00 год. (обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.).